Оюндар
-
KY
кыргызча
-
AR
арабча
-
DE
немисче
-
EN
англисче (US)
-
EN
англисче (UK)
-
ES
испанча
-
IT
италиянча
-
JA
жапончо
-
PT
португалча (PT)
-
PT
португалча (BR)
-
ZH
кытайча (жөнөкөйлөштүрүлгөн)
-
AD
адыге
-
AF
африкаанча
-
AM
амхарча
-
BE
беларусча
-
BG
болгарча
-
BN
бенгаличе
-
BS
боснияча
-
CA
каталанча
-
CS
чехче
-
DA
датча
-
EL
грекче
-
EO
эсперанто
-
ET
эстончо
-
FA
фарсча
-
FI
финче
-
HE
ивритче
-
HI
хиндиче
-
HR
хорватча
-
HU
венгерче
-
HY
армянча
-
ID
индонезияча
-
KA
грузинче
-
KK
казакча
-
KN
каннадача
-
KO
корейче
-
KU
күрдчө (курманжиче)
-
KY
кыргызча
-
LT
литвача
-
LV
латышча
-
MK
македончо
-
MR
маратхиче
-
NL
нидерландча
-
NN
нинорск
-
NO
норвежче
-
PA
пунжабиче
-
PL
полякча
-
RO
румынча
-
RU
орусча
-
SK
словакча
-
SL
словенче
-
SQ
албанча
-
SR
сербче
-
SV
шведче
-
TA
тамилче
-
TE
телугуча
-
TH
тайча
-
TI
тигриньяча
-
TL
филиппинче
-
TR
түркчө
-
UK
украинче
-
UR
урдуча
-
VI
вьетнамча
-
-
FR
французча
-
AR
арабча
-
DE
немисче
-
EN
англисче (US)
-
EN
англисче (UK)
-
ES
испанча
-
FR
французча
-
IT
италиянча
-
JA
жапончо
-
PT
португалча (PT)
-
PT
португалча (BR)
-
ZH
кытайча (жөнөкөйлөштүрүлгөн)
-
AD
адыге
-
AF
африкаанча
-
AM
амхарча
-
BE
беларусча
-
BG
болгарча
-
BN
бенгаличе
-
BS
боснияча
-
CA
каталанча
-
CS
чехче
-
DA
датча
-
EL
грекче
-
EO
эсперанто
-
ET
эстончо
-
FA
фарсча
-
FI
финче
-
HE
ивритче
-
HI
хиндиче
-
HR
хорватча
-
HU
венгерче
-
HY
армянча
-
ID
индонезияча
-
KA
грузинче
-
KK
казакча
-
KN
каннадача
-
KO
корейче
-
KU
күрдчө (курманжиче)
-
LT
литвача
-
LV
латышча
-
MK
македончо
-
MR
маратхиче
-
NL
нидерландча
-
NN
нинорск
-
NO
норвежче
-
PA
пунжабиче
-
PL
полякча
-
RO
румынча
-
RU
орусча
-
SK
словакча
-
SL
словенче
-
SQ
албанча
-
SR
сербче
-
SV
шведче
-
TA
тамилче
-
TE
телугуча
-
TH
тайча
-
TI
тигриньяча
-
TL
филиппинче
-
TR
түркчө
-
UK
украинче
-
UR
урдуча
-
VI
вьетнамча
-
Сүрөттөрдүн саны : 2
Опциялардын саны : 3
Убакыт секундада
: 6
Тилдер көрсөтүлөт : Эки тилди тең көрсөтүү
0 Right answer
0 Wrong answer
Оюнчу 1
Туура жооп: 0
Туура эмес жооп: 0
Суроо 1/10
Оюнчу 2
Туура жооп: 0
Туура эмес жооп: 0
Сүрөттөрдү жаттап алыңыз!
Эмне жетишпейт?
ыйга
Ковбой аттарды ыйгап жатат.
Ковбой аттарды ыйгап жатат.
poursuivre
Le cowboy poursuit les chevaux.
Le cowboy poursuit les chevaux.
катышуу
Баары да катышууга каалды.
Баары да катышууга каалды.
participer
Tout le monde voulait participer.
Tout le monde voulait participer.
аш
Бул ресторандо, бир киши салбарак аша алат.
Бул ресторандо, бир киши салбарак аша алат.
dîner
Dans ce restaurant, on peut dîner élégamment.
Dans ce restaurant, on peut dîner élégamment.